319000 zł
Rodzaj Mieszkanie
Lokalizacja Czechowice-Dziedzice
Powierzchnia 56 m2
Ilość pokoi: 3
Nieruchomość na sprzedaż

Kupujący nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które w całości pokrywa sprzedający

Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 zlokalizowane na 4 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego w Czechowicach-Dziedzicach.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni widnej, łazienki, wc oraz balkonu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow 7,5m2 w piwnicy budynku.
Stan techniczny: instalacja elektryczna miedziana, gładzie, okna pcv, płytki w kuchni, przedpokoju, wc i łazience. Panele podłogowe w pozostałych pomieszczeniach.
Budynek po remoncie, klatki schodowe czyste i zadbane. Przy budynku znajduje się parking tylko i wyłącznie dla mieszkańców wspólnoty mieszkaniowej - dostęp przez szlaban otwierany zdalnie.
Wyposażenie: meble kuchenne, piekarnik elektryczny, płyta gazowa, lodówka, szafy wolnostojące. W łazience urządzenia sanitarne oraz pralka.

Cena: 319000zł do negocjacji

Opłaty administracyjne: 395zł, w tym zaliczka na utrzymanie części wspólnych nieruchomości, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy.
Opłaty za wodę, kanalizację, podgrzanie wody i wywóz śmieci płatne są zaliczkowo.
Wysokość zaliczek należy zadeklarować w dniu rozpoczęcia korzystania z lokalu.
Opłata za energię elektryczną i paliwo gazowe będzie naliczana wg wskazania licznika, po zawarciu umowy z wybranym sprzedawcą.

Bardzo dobra lokalizacja zapewnia dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów, komunikacji miejskiej i podmiejskiej oraz służby zdrowia.

Zapraszamy.

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. 
SPRAWDZAMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.
WYKONUJEMY CERTYFIKATY ENERGETYCZNE.
WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK  – POŚREDNICTWO KREATYWNE 
LICENCJA NR 13345 
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 48 
CZECHOWICE-DZIEDZICE 
TEL. 885 229 830 TEL./FAX: 32 214 00 11

POSIADAMY DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA TRANSAKCJI GWARANTUJĄ LICENCJONOWANI POŚREDNICY W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI POSIADAJĄCY UBEZPIECZENIE OC.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Polityka prywatności i cookies